Звідки Перевозник отримав більшість голосів на підтримку призначення своїх людей на ключові посади у раді Немішаївської ОТГ
Наші джерела з політичної тусовки Немішаївської ОТГ пояснили, яким чином Петру Перевознику вдалося сформувати більшість у раді ОТГ.

Як ви могли бачити вчора під час сесії, підтримку у призначенні своїх людей на ключові посади Петру Петровичу вдалося отримати серед різновекторних політичних сил - Слуга Народу, ЄС, ОПЗЖ та Батьківщина.

Як повідомляють наші джерела, така розкладка не взялася нізвідки. Усе стало можливим після обіцяною головою ОТГ підтримки у призначенні голів ключових постійних комісій та посад.

Так політичній мігрантці, депутатці від Слуги Народу Людмилі Синецькій було обіцяно підтримку у призначенні головою бюджетної комісії. Що дивно, оскільки Людмила Русланівна є жителькою Ірпеня.

А Батьківщинівцям пообіцяли або голову земельної комісії Костянтина Холоденко, який був осуджений та відбував покарання у вигляді позбавлення волі строком 1 рік за махінації із землею, або посаду голови комунального підприємства для Бориса Коваля. Ну або і те і інше.

З ЄС усе і так зрозуміло. Але зазначимо, що Бовсуновському віддадуть головування над комісією з питань охорони здоров'я (здається, єдине логічне рішення).

Достеменно ще невідомо, що саме пообіцяли представникам ОПЗЖ.

Слідкуємо за розвитком ситуації.
Контакти:

E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168