Як гальмується кримінальна справа за відмивання бюджетних коштів комунального підприємства Клавдієво-Тарасівської селищної ради
Ми всі вже до неї так звикли і вона, здається, є невід'ємною частиною нашого з вами життя. Корупція пронизала Україну з гори до низу. Але ми точно знаємо, як виправити ситуацію – корупціонери мають бути викриті та нести покарання. Не зважаючи на те, яку посаду вони займають – Президент, міністр, народний депутат, сільський голова чи директор комунального підприємства невеликого селища. Не зважаючи на те, чиїм кумом, братом, сватом чи просто «харошим парнєм» є корупціонер. Ви іншої думки? Тоді закривайте цю статтю. Вона не для вас.

Минулого літа ми опублікували розслідування про розкрадання бюджетних коштів директором Клавдієво-Тарасівського комунального підприємства «Зелений бір» Олександром Туржанським. Нагадаємо, що Туржанський, використовуючи документи та печатку свого рідного брата, заключав угоди на вивіз сміття та інші роботи, в тому числі реконструкцію пам'ятника Невідомому солдату в Клавдієво-Тарасове. Таким чином він виводив бюджетні кошти в готівку, а роботи виконувались по заниженим у порівнянні з прописаними у актах виконаних робіт цінами.

Відео:
Як повідомили нам у поліції, на підставі зібраних нами фактів було розпочато розслідування та відкрите кримінальне провадження № 12020115120000022, але з достовірних джерел нам стало відомо, що за цим номером містяться зовсім інші матеріали справи, які не стосуються тих, на підставі яких подавалась наша заява. Виявилось, що воно відкрите за фактом крадіжки старої автомобільної покришки по вулиці Семашко у Бородянці, а у самій справі не фігурує будь-яких прізвищ підозрюваних, свідків чи заявників. Це означає, що на Олександра замість конфлікту інтересів повісили «глухар», якщо звісно він і справді не вкрав ту покришку. Та куди ж тоді поділося кримінальне провадження відкрите за фактом нашої заяви? Разом з цим, наші джерела вказали, що дана справа буде гальмуватись, оскільки через ФОП Настасюка виводились не лише кошти Клавдієво-Тарасівської селищної, а і Бородянської районної адміністрації, завдяки чому Туржанський отримав певний імунітет у районній поліції. Крім того, його сусідом є майор поліції Приходько.
Відомості про виконані ФОП Настасюк Є.В. державні замовлення
Говорячи юридичним терміном, дана справа є сфабрикованою, щоб винні не змогли понести покарання. Маємо підстави вважати, що дана схема була розроблена та впроваджена Олександром Туржанським спільно з керівництвом та правоохоронними органами колишнього Бородянського району.

Але і на цьому історія не закінчується. З великими труднощами, через уповноваженого з прав людини у Верховній раді України нами було витребувано 200 (!) сторінок договорів між КП «Зелений бір», директором якого є Туржанський та ФОПом його рідного брата. Тому ми подали вже декілька заяв за фактом корупції, а саме конфлікту інтересів посадової особи Олександра Туржанського з його рідним братом Настасюком Євгеном.

Попередньо Туржанський вже був осуджений за аналогічне правопорушення через співпрацю зі своєю матір'ю, за що отримав покарання у вигляді штрафу в розмірі 6400грн за кожен договір чи випадок співпраці з рідними.

Таким чином, якби в Україні діяли закони, а злочини розслідувались до кінця, то Туржанський відшкодував би в бюджет більше 300 тис грн штрафів за грубе та систематичне порушення антикорупційного законодавства. І ми дуже сподіваємось, що так і буде і корупціонери будуть нести відповідальність за свої дії, а не розглядатись, як кандидати на посаду у комунальні підприємства новоствореної ОТГ, про що нам також стало від наших джерел з політичної тусовки Немішаївської ОТГ.

Тому ми почали процес подачі заяв до правоохоронних органів щодо кожного договору між КП «Зелений Бір» та ФОП Настасюк. За останньою наявною у нас інформацією наші заяви передали на виконання нашому дільничому офіцеру Дмитру Деркачу, тому чекаємо реакції.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168