Майже 3 мільйони гривень на рік: стало відомо, як вираховуються заробітні плати наглядової ради "Укрзалізниці"
АТ «Українська залізниця» - державне підприємство, що має стратегічне для нашої країни значення. Ні для кого не секрет, що сучасний стан логістичного гіганта залишає бажати кращого і з року в рік він не поліпшується. Від цього тільки більш пильною стає увага суспільства до наглядової ради та правління відомства, яке, між іншим, змінюється по декілька разів на рік - з 2014 року голову правління змінили вже 10 разів. Та попри занепад підприємства, менеджмент «УЗ» не відмовляє собі у задоволенні отримувати щомісяця сотні тисяч гривень заробітних плат.

«360» вже не перший місяць займається аналізом діяльності «Укрзалізниці» та її керівників. До слова, останнього з голів правління відомства, Володимира Жмака, було звільнено рішенням наглядової ради.

Відзначимо, що Жмак у ефірі телеканалу «Україна 24» розповідав, що отримує 625 тис гривень на місяць.

Володимир Жмак пробув на посаді голови правління "УЗ" не повних 7 місяців
Наглядова рада є органом, що здійснює захист прав акціонера (у даному випадку – Кабінету міністрів), контролює та регулює діяльність правління «Укрзалізниці». Умовно кажучи, наглядова рада є очима Кабміну в «Укрзалізниці». Члени наглядової ради, як і керівництво «УЗ», отримують сотні тисяч гривень заробітних плат на місяць. При цьому їх робочий графік є вільним – засідання наглядової ради відбуваються раз на квартал. І, судячи з усього, весь інший час для її членів є вільним. Так, наприклад, найвідоміший член наглядової ради, колишній народний депутат від «БПП», Сергій Лещенко у перервах між засіданнями встигає побути ведучим програм на телеканалі «24», пише статті для кількох інтернет-видань, веде власний блог на Ютуб та Телеграм-канал, а до кінця 2020 року ще й працював у якості консультанта в американській консалтинговій компанії. При цьому, за даними НАЗК, тільки на «Укрзалізниці» Лещенко заробив 2,51 млн грн за 2020 рік.
Сергій Лещенко та його декларація
Найцікавішим у історії із захмарними заробітними платами менеджменту та членів наглядової ради є те, що при цьому всьому «Укрзалізниця» залишається збитковою – за словами головного бухгалтера АТ «УЗ» Тамари Рябчин, тільки за перший квартал 2021 року підприємство отримало 1,67 млрд грн збитків. Разом з цим, її рухомий склад та матеріально-технічна база невпинно старішає та виходить з ладу, а звичайні робітники отримують копійки, які, до того ж, нерідко затримують, а визначену законодавством «13 зарплату» не виплачують взагалі. Наслідком стала ситуація, що загрожує загальним страйком залізничників та зупинкою роботи залізниці. Першою іскрою, з якої може розгорітися справжня пожежа став мітинг на станції Клавдієве.
Нам не виплатили 13 зарплату, низька зарплата. Відпрацювати стільки років і отримувати таку зарплату – за що жити, за що годувати сім'ю? Я працюю 15 років, в цьому місяці отримала 6 000 гривень чистими
Олена Терещенко
касир залізничної станції Клавдієве
Через загрозу загального страйку, керівництво АТ «УЗ» вимушене було піти на офіційну процедуру примирення зі станційними працівниками у Клавдієве, які оформили свої претензії у офіційне звернення. Проте, поки що, менеджмент ухилється від подальшого ведення переговорів.
Ми ще двічі направимо їм пропозиції про зустріч і, у випадку їх подальшого ухиляння, Національна служба примирення надасть нам документ, підтверджуючий цей факт для суду і подальшого страйку
Валерій Застрижний
начальник станції Клавдієве
Проблема загострюється ще й тим, що члени наглядової ради поводять себе, як працівники приватного підприємства, не бажаючи розкривати суспільству розмір та принцип нарахування своїх заробітних плат. Люди можуть дізнатися про кількість отриманих ними з бюджету країни коштів тільки по факту, коли чиновники оприлюднюють свої декларації. Навіть народним депутатам члени НР відмовились надавати відповіді на депутатський запит про розмір їх заробітних плат, аргументуючи це тим, що дана інформація не є публічною. Щоправда депутатів запросили до офісу наглядової ради, щоб ті особисто ознайомились з документами про заробітні плати.

«360» подало запит до Кабінету міністрів з проханням надати документи, згідно яких правлінню та наглядовій раді АТ «Українська залізниця» нараховують заробітні плати. Згідно відповіді, члени наглядової ради отримують ставку в розмірі 2,9 мільйони гривень на рік, які розбиваються на 12 рівних частин. З цієї суми також вираховуються податки згідно законодавства країни, громадянином якої є член НР і таким чином вони отримують чистими на руки близько 2,5 млн гривень на рік. До того ж членам наглядової ради компенсують усі розхідні витрати – мобільний зв'язок, проживання на час засідань НР та відрядження.
Як вираховується заробітні плати членів наглядових рад.

У розпорядженні Кабінету міністрів №1104-р, яким встановлений розмір винагороди, йдеться, що загальний розмір винагороди не може перевищувати максимально допустимого розміру визначеного Порядком визначення умов оплати послуг та компенсації витрат членів наглядових рад державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі більше 50 відсотків акцій належать державі, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 4 липня 2017 року №668. У даній постанові вказано, що члени наглядової ради державного підприємства з річним чистим доходом від 20 млрд гривень мають отримувати винагороду у розмірі не більше 22 середньомісячних заробітних плат за видами економічної діяльності за квартал у середньому по економіці. За даними Держстату, у 2020 році середньомісячна заробітна плата у галузі наземного транспорту складала від 10,8 до 12,8 тис грн на місяць. Таким чином і виходить 2,9 млн гривень на рік. Цікаво, що коефіцієнт множення винагороди по відношенню до середньомісячної заробітної плати встановлюється не від прибутку, а від чистого доходу, що має суттєву різницю. Якби, наприклад, у постанові йшлося б про прибуток, то членам наглядової ради «Укрзалізниці» довелося б сплачувати штрафи, оскільки стратегічний монополіст вже другий рік починає зі збиткових показників.
Цікаво й те, що за сприяння приватизації підприємства керівники підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств можуть розраховувати на немаленькі премії. Так, наприклад, згідно постанови Кабінету міністрів №859, за продаж державного підприємства вартістю 500 млн гривень, за сприяння цьому процесу його керівник може отримати0,125 відсотки від його вартості, що становить 625 тисяч гривень. Щоправда максимальна сума продажу, з якої може бути нарахована премія становить 1 мільярд гривень, а максимальний розмір премії – 1,25 млн гривень.
І хоча від усієї вартості «УЗ», а це 229 млрд гривень, отримати відсоток від продажу не вдасться, виглядає усе так, ніби стратегічне державне підприємство все ж намагаються збанкрутити та продати за безцінок. Інакше, як можна пояснити регулярну зміну керівництва, захмарні заробітні плати попри збитковість та загальний занепад?
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168