Скандал на Ялинковій фабриці у Клавдієво-Тарасове. Керівництво фабрики відреагувало на резонанс у соц.мережах
4-го грудня на Фейсбук-сторінці Екскурсовод Сергій Савченко з'явилося відео, на якому у одній з художніх кімнат Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас художниця наносила на ялинкові іграшки логотип армії Російської Федерації із відповідним написом «армия России».
У соціальній мережі відбувся неабиякий скандал: користувачів обурило, що на сьомому році війни керівництво фабрики приймає замовлення із таким зображенням.

Керівництво фабрики вже надало пояснення ситуації та вибачилося. Відповідний пост у Фейсбук зробив виконуючий обов'язки голови правління Павло Гукасов.

За його словами, інцидент став можливим через максимальну автоматизованість процесу прийому замовлень. А співпраця з РФ як така – питання виживання фабрики.

«Я поділяю обурення громадськості і приношу свої вибачення щодо даної ситуації і сподіваюся на відновлення теплого ставлення до імені та колективу фабрики», - зазначив Гукасов.
Варто відзначити, що резонанс від даної події вийшов далеко за рамки місцевого масштабу. Тому дістаємо попкорн та слідкуємо за ситуацією!
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168