Домашнє насилля та схеми з нерухомістю: радник Перевозника Армен Согомонян – хто він?
Жителі Немішаївської ОТГ, які користуються соціальними мережами можуть спостерігати значну активність на теренах нашої громади громадянина Армена Согомоняна, у минулому жителя Маріуполя, а тепер - Ворзеля. Відзначимо, що особливу активність він проявляв як під час передвиборчої кампанії, коли брав у Петра Перевозника компліментарні інтерв'ю, так і задовго до неї, коли критикував діяльність колишнього Немішаївського селищного голови Сергія Замідри та місцевих забудовників.
Але й після виборів діяльність Согомоняна нікуди не зникла, а навіть посилилась та отримала офіційні риси: тепер його представляють «радником на громадських засадах» як голови нашої ОТГ, так і партії «Європейська солідарність» в цілому.

І ось 3-го лютого 2021 року, вже в статусі радника Перевозника він знявся у інтерв'ю для невідомих блогерів, які чомусь маркують свої відео офіційним гербом Немішаївської ОТГ та називають себе «новинами громади» (а насправді є відростком гостомельського каналу «Пульс», що належить голові Гостомеля Юрію Прилипко), у якому Согомонян поскаржився, що в Немішаївській ОТГ немає коштів для розвитку, депутати не хочуть проводити аудит діяльності колишньої влади та землі, а також наголосив, що в громаду потрібно заводити інвесторів, але робити це не в інтересах вузького кола осіб наближеного до органу місцевого самоврядування, а в інтересах усієї громади.

А вже 12-го лютого в Немішаївській селищній раді відбулось засідання земельної комісії, на яке було винесене питання про право надання в оренду на конкурсній основі фасадної від «варшавки» земельної ділянки площею 1,2 га громадській організації «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВЕТЕРАНІВ», співзасновником якої є Армен Согомонян.

Як пояснив для 360 голова земельної комісії Сергій Разкевич, ця земельна ділянка призначена для ведення комерційної діяльності, а конкурс виграє учасник, який запропонує найбільший відсоток податку на землю. Заявку на отримання права оренди, крім ГО Согомоняна, подала ще одна фізична особа, ветеран АТО.

«Наразі комісія вивчає питання – як для громади буде більш вигідно вчинити з цією ділянкою», - підкреслив Разкевич.

Але за які кошти неприбуткова громадська організація планує сплачувати податок за такий ласий шмат землі та яку саме комерційну діяльність планує там вести – залишилось загадкою, оскільки Согомонян відмовився спілкуватись з нашим журналістом.

Ще декілька нерозкритих питань - звідки у жителя Ворзеля, що в Бучанській ОТГ такий апетит до солодкої Немішаївської землі та чому ветерани АТО Немішаївської ОТГ не дуже поінформовані про існування та "активну діяльність" на теренах громади громадської організації, що носить у своїй назві слово "ветеранів"?
До слова, співзасновника ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВЕТЕРАНІВ» Валерія Гребенюка Петро Перевозник також планував призначити у штат Немішаївської селищної ради власним юристом.

"Він буде здійснювати юридичний супровід усіх наших рішень, щоб вони відповідали нормам", - повідомив Перевозник депутатам на сесії.

За таку роботу голова ОТГ пообіцяв досвідченому юристу 2000 гривень на місяць і навіть вже заключив з ним угоду. Але ініціативу призначення Гребенюка в штат депутати відхилили, оскільки штатний розпис давно розписаний і коштів на ще одного співробітника не було передбачено.

Гребенюк у свою чергу для Согомоняна є не лише співзасновником ГО, а і його соратником та часто з'являвся з ним у відео.
Валерій Гребенюк пояснює депутатам, чому потрібно призначити його юристом.
Сагомонян і Гребенюк спільно висловлюють претензію владі Ірпеня.
Доречі, в Ірпені та Бучі Согомоняна знають вже давно і по справах. Зокрема будівельна компанія «Синергія» звинувачувала його у шахрайстві, а саме у вимаганні 30-ти квартир у декількох житлових комплексах будівельної групи.

«Громадянин Армен Согомонян має у Київському регіоні репутацію шахрая та афериста, який давить на підприємців з ціллю отримання особистої вигоди, погрожуючи їм розправою з боку керівництва Міністерства внутрішніх справ. Втім, за нашою інформацією, Армен Согомонян просто підставляє міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Адже, дізнавшись про причетність Согомоняна до шахрайських дій, пан Аваков розпорядився звільнити Согомоняна з числа радників ще кілька років тому. Після цього Армен Согомонян неодноразово представлявся радником міністра МВС, реалізуючи шахрайські схеми з бучанською землею», - повідомили у прес-службі будівельної групи «Синергія».

Є в мережі також і матеріали, у яких стверджується, що Согомонян у змові з мером Бучі Анатолієм Федоруком неправоміоно присвоїв 1 га бучанської землі.

Разом з тим, тема забудов та землі червоною ниткою пронизує майже усі відео, які знімав про нашу громаду Согомонян.

Зокрема жителів Немішаєвого збентежила надмірна його увага до центральної площі селища – площі Прапора. Мовляв, громадський діяч вже має інвестора, що зведе там багатоповерхівку.
Щоправда Петро Перевозник запевнив наше видання, що забудови на площі Прапора не з'явиться. Максимум – благоустрій та облаштування зон відпочинку та спорту.

Так чи інакше, до такого радника у нас би виникло багато питань. Тут, крім сумнівного минулого «громадського діяча» у Маріуполі, Бучі та Ірпені є ще й адміністративні протоколи про домашнє насилля та стрілянину у невідведеному для цього місці.
Але чомусь не виникло у Петра Перевозника. Більше того, голова ОТГ прилаштував на роботу прес-секретарем і колишню дружину Согомоняна Таїсію Масіну, з якою Армен, судячи зі світлин у соціальних мережах, підтримує дружні стосунки. Масіна у свою чергу ні на крок не відходить від Перевозника, а відповідно, їй відомо про кожне рішення, яке приймає Петро Петрович.
Армен Согомонян і Таїсія Масіна.
І головне питання тут – чи зацікавлені жителі Ворзеля, щоб голова Немішаївської ОТГ приймав рішення на користь громади Немішаєвого, Клавдієво-Тарасового, Пороскотня та Микулич?
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168