Про нас
360 Новини – це нова генерація регіонального ЗМІ, яке ставить за мету не лише донесення інформації до населення, а і досягнення практичної зміни на краще умов життя людей на місцях.

Шляхом впровадження контролю діяльності органів місцевого самоврядування за допомогою тісної взаємодії з населенням, та використанню законних юридичних інструментів ми вже неодноразово доводили, що народ є влада, як це прописано у Конституції та добивались від чиновників негайного вирішення багаторічних проблем регіону, у якому ми засновані та діємо.

Невпинний розвиток технологій та сучасних інструментів для комунікації дозволяє більш ефективно налагоджувати зв'язок із суспільством, за участі якого у режимі реального часу вирішувати його ж проблеми.

Крім того, ми ставимо за мету підвищення свідомості людей щодо відповідальності за власне майбутнє та майбутнє нашої країни, спонукання до приймання активної участі у процесах місцевого самоврядування, проводимо пропаганду культурного та спортивного розвитку та відповідального ставлення до навколишнього середовища та до оточуючих.

Інтернет-видання 360 Новини побудований на базі громадської організації «Громада на 360», є виключно некомерційною структурою та існує на власні кошти засновників, членів організації та благодійні внески меценатів.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +38068 867 51 68