Андрій Домнік вдруге намагатиметься підняти тариф на водопостачання у Клавдієво та Микуличах. Цього разу до 25,1 грн за метр кубічний

Виконуючий обов'язки керівника КП "Микуличі" в черговий раз ініціює здорожчання послуг водопостачання та водовідведення з 1 грудня 2021 року. Відповідне повідомлення було опубліковане на сайті селищної ради.
Вказується, що тариф на водопостачання для населення складатиме 25,1 грн за 1 м3. Наразі жителі громади платять за постачання води у Микуличах 10,78 грн/м3 та у Клавдієво-Тарасовому – 16,7 грн/м3.

Таким чином вартість води у Клавдієво-Тарасовому зросте більше, ніж на 50%, а у Микуличах на 133%.

Необхідність підвищення ціни на водопостачання Андрій Домнік пояснив у інтерв'ю для «360».
За його словами, це потрібно зробити, щоб тариф був економічно обґрунтованим та дозволив налагодити систему водопостачання так, щоб у ній не було збоїв, а у системі був хороший тиск.

Крім цього, у офіційному зверненні Домніка до голови ОТГ Петра Перевозника серед причин підняття тарифу вказані підвищення тарифу на електропостачання та 35,9%, підвищення мінімальної заробітної плати на 60,6%, здорожчання паливно-мастильних матеріалів та матеріалів необхідних для проведення аварійно-ремонтних робіт.

Варто звернути увагу, що в кінці вересня пропозиція кінцевого тарифу від Домніка була дещо нижчою - 21,1 грн.

І хоча КП зобов'язане проінформувати населення про зміну тарифів, новина з'явилася лише на закритому для коментування офіційному сайті селищної ради, який відвідують далеко не всі жителі ОТГ.

Діліться вашими думками щодо такої ініціативи в коментарях.

Цікаво чому новостворений ТГ канал Немішаївської селищної ради ніякої новини з цього приводу не зробив?