Кого мали виключити з виконкому, хто мав зайняти їх місце та як голосували депутати
Публікуємо повний список "вигнанців" з виконкому Немішаївської селищної ради та людей, що мали зайти на їх місце.

Як видно з проекту рішення, зі списку членів виконкому мали зникнути наступні прізвища:
Гуцан, Рожнятовський, Альохін, Грищенко, Дудар, Карповець-Лисенко, Лазаренко, Лисенко, Мужаровський, Решетнік, Скиба та Федь.
І хоча голова ОТГ Петро Перевозник у коментарі для "360" висловив позицію, що виключати мають тільки тих, хто регулярно пропускає засідання, відповідно до графіку відвідування, деякі прізвища, які є зразковими або майже зразковими виконкомівцями, все ж опинилися під загрозою виключення. Принаймні 4 з них або не пропустили жодного, або пропустили максимум два засідання.
Водночас, графік свідчить, сам голова Петро Перевозник з 11 засідань виконавчого комітету пропустив 6, що становить більше 50%.

"Вигнанців" ініціатори перетрубації пропонували замінити наступними особами:
Микола Котелевич, Катерина Бойко, Ігор Кроткіх, Ірина Кайдан, Сергій Кононенко, Олена Лук'яненко, Геннадій Несін, Олена Кушніренко, Олександр Злочевський, Вячеслав Ращук та неназваний представник Немішаївського агротехнічного коледжу.
Цікавим є те, як голосував депутатський корпус. Питання прийяте не було, оскільки не вистачило голосів - "за" проголосували 11 "представників" громади.
Основний масив голосів віддали "партії-мастодонти" української політики: ОПЗЖ, ЄС, Батьківщина та президентська партія "Слуга народу". Крім цього, підтримав питання і голова ОТГ, який сам пропустив більше половини засідань виконавчого комітету.
Наші інформатори з оточення голови ОТГ повідомили нам, що Перевозника та депутатів-ініціаторів зміни складу виконкому не зупинить сьогоднішня невдача у прийняттті цього рішення. На наступну сесію вони планують дозбирати голосів, яких невистачає та, використавши карантинні обмеження, всеж прийняти заплановані зміни складу виконавчого комітету. Слідкуємо за ситуацією.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168