Правосуддя чи кривосуддя? Ким затягується справа щодо обкрадання пенсіонерів
У селі Загальці 13 людей похилого віку стали жертвами «комерсантки», що працювала в місцевому відділенні Укрпошти. Кошти, які пенсіонери приносили, аби оплатити комунальні платежі, жінка зухвало привласнювала собі в обхід бухгалтерії.

Постраждалі Ганна Хоменко та Олександра Федоренко розповідають: ще в лютому кожна з них віддала більш як 3 тис. грн за компослуги, але згодом почали надходити платіжки з боргом — гроші до рахунків просто не дійшли. «Довелося заплатити той борг, бо приїхали відключати газ,» — бідкається Ганна Василівна.

Зі слів поліції, доказів вистачає, тому якщо вина жінки буде доведена в суді, постраждалі матимуть можливість одержати відшкодування. «Під час досудового розслідування відібрані експериментальні зразки печатки, допитані свідки. Усіх людей, які до нас зверталися, визнано потерпілими в цих кримінальних провадженнях… Ми сформували проєкти підозри, і тепер чекаємо їхнього погодження від прокуратури,» — повідомляє в.о. начальника відділення поліції № 2 Бучанського РУП капітан Вадим Чернишук.

У Бучанській окружній прокуратурі кажуть: «У частині привласнення коштів обвинувальний акт скеровано до суду, підозру було вручено. У частині комунальних платежів триває досудове розслідування. Збираємо матеріали, тому що дуже багато потерпілих».

Тож чому показання поліції та прокуратури не сходяться? За стандартною процедурою спочатку висувається підозра, а потім формується обвинувальний акт, який направляють до суду.

Проте за нашою інсайдерською інформацією, підозру досі не було вручено за жодним із фактів цього правопорушення, ба більше — справа застрягла саме в стінах прокуратури. Також є вірогідність, що потерпілим у кінцевому випадку стане саме Укрпошта, а не громадяни, які втратили гроші, хоча представники обвинувального органу стверджують, що цього не станеться.

Цікаво також, чому не просуваються інші гучні справи, зокрема сумнозвісна справа щодо бійки в провулку Веселий.

Слідкуємо за ситуацією

Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168