Не такий страшний Фейсбук депутата, яким вона його малює: гучна заява Ольги Василевської-Смаглюк виявилась популізмом.
Народна депутатка ПП «Слуга Народу» Ольга Василевська-Смаглюк 30 серпня опублікувала пост про чергову «перемогу». У дописі Ольга розповіла, що за її зверненням поліція відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем щодо прийняття одноосібного рішення щодо перереєстрації Інституту картоплярства в м.Ірпінь колишнім керівником установи Анатолієм Бондарчуком.
Депутатка зазначила, що такі дії спричиняють втрату надходження коштів до бюджету Немішаївської ОТГ і що вона тримає дану справу на особистому контролі.
Screenshot з FB сторінки Ольги Василевської - Смаглюк - Округ 96
Однак, «перемога» тривала не довго. Від очільника Бородянського відділення поліції Олександра Бондаря «360» стало відомо, що справа станом на сьогодні закрита за відсутністю складу злочину, оскільки Інститут не змінював місце реєстрації. Зараз, відповідно до відкритих відомостей з ЄДР, він зареєстрований у Немішаївській ОТГ.
Screenshot відомостей ЄДР
Раніше Василевська-Смаглюк у своєму офіційному телеграм-каналі звинувачувала Бондарчука у «самоуправстві», «присвоєнні земель Інституту» та писала звернення до Мінагрополітики щодо питання скандальної «перереєстрації», а саме — щодо неузгодження її з Національною академією аграрних наук.

Показово, що народну депутатку, яка називає своїм покликанням у Верховній Раді боротьбу з відмиванням коштів, вочевидь, не цікавить відкриття і супровід корупційних проваджень за прецедентами, що сталися у межах ОТГ. Наприклад, сумнозвісні ремонт Немішаївської школи чи ще не введене в експлуатацію, але вже аварійне футбольне поле в селищі Клавдієво-Тарасове.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168