Провальний ремонт Немішаївської школи виконує компанія зі статутним капіталом у 100 гривень та найвищою ціновою пропозицією
Загалом ремонт Немішаївської школи №1 обійдеться у 18 мільйонів 356 тисяч гривень замість можливих 15,6 мільйонів. З них 6 мільйонів заплановано у місцевому бюджеті, а решта надійде у якості субвенції від держави по програмі співфінансування.
скріншоти з "Prozorro"
Водночас якість та швидкість виконання робіт говорить сама за себе — учням ЗЗСО доведеться почати навчальний рік в аудиторіях, які надав коледж.

У рамках капітального ремонту планується утеплення фасаду, заміна вікон та перекриття даху. Директорка школи Олена Кудря розповіла «360», що будівельники обіцяли закінчити роботи з укладення порогу вже до урочистої лінійки 1 вересня, а дах — ще через 2 тижні.

Однак, обіцянка не була дотримана. На фото стан готовності фасаду школи на початок вересня.

Адміністрацією попередньо планувалося дистанційне навчання, у межах якого освітяни вже мають значний досвід. Наразі прийнято рішення про те, що учні почнуть очне навчання, але не у стінах альма-матер. Немішаївський фаховий коледж НУБіП надав для близько 600 учнів всього 14 аудиторій. Учителі та батьки бідкаються, що неможливість проводити уроки у школі спровокувала навчання у 2 зміни.

Під час ремонтних робіт будівельники пошкодили електрокабель, що знеструмило школу на кілька днів. Згодом також стало відомо, що проєкт компанії не враховує деяких потреб замовника, а на його доробку і проведення тендерів потрібен час. Справа затягнулася і лише ускладнюється бюрократією та значним віком будівлі.

Відзначимо, що будівельна компанія ПП «Інженерно-будівельна торгівля» («Інжбудторг»(ЄДРПОУ — 36760989)) виграла тендер з найвищою ціновою пропозицією — на 1 мільйон 545 тисяч більше, ніж початкова пропозиція з найменшою оцінкою виконання робіт від компанії «І.Б.К. Девелопмент» (ЄДРПОУ — 38831585). У процесі коригування різниця між пропозиціями компаній збільшилась до 2 мільйонів 756 тисяч, тобто «І.Б.К. Девелопмент» були готові запропонувати капітальний ремонт за значно меншу ціну, а переможець тендеру взагалі не коригував цінову пропозицію.

При цьому статутний капітал «Інжбудторгу» становить всього 100 гривень, що розділені між засновниками по 51 і 49 гривень.
скріншоти з "Prozorro"
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168