Кого насправді обшукували у Бородянці 15 червня? Корупційна вакцинація
15 червня в Бородянці було гаряче не тільки від сонця, а й від обшуків Бучанською прокуратурою колишнього приміщення Бородянської селищної ради та Бородянського будинку-інтернату.

Причиною такої «вакцини від корупції» стала підозра працівників інтернату та чиновників у отриманні неправомірної вигоди шляхом незаконної реалізації вакцини від коронавірусу стороннім особам, які не підпадають під 1 та 2 етап проведення вакцинації.

Через публікацію на сайті поліції фото процесу обшуку, на яких фігурує голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, у соціальних мережах корупційне вакцинування пов'язали з очільником громади.
Проте сам Сахарук свою причетність до даного інциденту заперечує.

«Мене не обшукували, а зробили так нібито я винний. Ми на кінець березня вже переїхали до будівлі колишньої Бородянської районної адміністрації, а колишнім моїм кабінетом зараз користується Бучанська районна адміністрація, де вони проводять прийоми громадян. Будинок Інтернат - це комунальний заклад Київської обласної ради, який напряму взаємодіє з областю. До вакцин я ніякого відношення не маю та взагалі не маю ніякого відношення до цього закладу, окрім комунальних питань - стосовно водопостачання і таке інше». - повідомив Сахарук у коментарі для «360».

Крім цього, за його словами, до процесу обшуків Сахаруку не дали запросити свого адвоката.
Жодній службовій особі ще не повідомлено про підозру.

Досудове слідство триває.

Раніше народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк повідомляла, що отримувала чисельні скарги на роботу Бородянського будинку-інтернату. Вочевидь, обшуки у Бородянці і стали наслідком цих скарг.

Василевська-Смаглюк вважає, що вирішити проблеми у роботі закладу можливо шляхом призначення постійного керівника будинку-інтернату. А цим має зайнятися Київська обласна рада, на балансі якої перебуває заклад.

Хто і як використовував безкоштовні вакцини від КОВІД буде встановлювати Поліція. Слідкуємо за ситуацією.
Відео:
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168