Немішаївській ОТГ загрожує екологічна катастрофа
Раду Немішаївської ОТГ попередили про припинення приймання стічних вод, якщо ЖКП «Немішаєве» не підпише договір з підприємством-орендарем очисних споруд.

Відповідне повідомлення опубліковане на сторінці ТОВ «Техекосервіс», яке є орендарем немішаївських очисних споруд.
Зазначається, що у випадку непідписання належним чином оформленого договору між ЖКП «Немішаєве» та ТОВ «Техекосервіс», з 30 квітня орендар припинить прийняття стічних вод на очисні споруди.

Раніше ТОВ "Техекосервіс" стала відома завдяки планам побудувати "крематорій".

У свою чергу ЖКП «Немішаєве» апелює відсутністю договору суборенди очисних споруд. Він закінчив дію у далекому 2004-му році.
На наше питання про умови, на яких ЖКП "Немішаєве" користувалось очисними спорудами з 2004-го року, отримуючи кошти за водовідведення, директор підприємства Борис Коваль відповів: "На таких самих, як вони користуються земельними ділянками".

Що саме Коваль мав на увазі - він пояснювати відмовився, але уточнив, що наразі питання про укладання договору з ТОВ "Техекосервіс" знаходится у межах повноважень та на контролі селищної ради.

Раніше до врегулювання ситуації з очисними спорудами долучалась народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк. Проте, як бачимо, поки що, ситуація зайшла в глухий кут.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168