Клавдієво-Тарасове знову без води. Жителі говорять про чергове перекриття міжнародної траси
Вже системно, протягом місяця, на південній стороні селища Клавдієво-Тарасове на вихідних відсутнє водопостачання. В соціальній мережі Фейсбук мешканці виразили своє незадоволення нинішнім керівництвом Немішаївської ОТГ і погрожують знову перекрити Варшавське шосе.
Нагадаємо, що на початку червня 2018 року мешканці селища вже перекривали трасу Київ-Ковель. У результаті восени того ж року було пробурено дві додаткові свердловини.
За інформацією від старости селища Аліни Островецької, на сьогодні вода відсутня через поламку насосу на одній зі свердловин.

"360" з'ясували, що це одна зі свердловин, які були пробурені у результаті перекриття траси (свердловина у лікарні). Відзначимо, що проблема поламки насосів не є новою. На одній зі свердловин селища (біля водонапірної вежі) він поламаний вже більше року, його намагались відремонтувати перед виборами, проте цього так і не вдалося зробити.

Керівник КП Бородянкатепловодопостачання Сергій Кулик запевнив, що майстри працюють над вирішенням проблеми та в найкоротший час насос на свердловині у лікарні буде відремонтовано. Також Кулик наголосив, що КП Бородянкатепловодопостачання та керівництво Бородянської ОТГ готові передати на баланс Немішаївської ОТГ всі комунікації для подальшого їх самостійного обслуговування, але зазначив, що проблема не вирішиться якщо нею не займатись.

«Селище дуже стрімко розростається і з ним кількість абонентів, лише комплексний підхід та залучення коштів з програми «Питна вода», яка в цьому році закінчилась, але повинна знову бути продовжена, яка конче потрібна для фінансування комплексу з двох резервуарів та додаткових свердловин з усім комплексом очисних фільтрів, з подальшим поступовим реконструюванням всієї застрарілої системи водопостачання. Тільки так можна вирішити проблему селища Клавдієво-Тарасове», - стверджує Сергій Кулик у коментарі для «360».

Нагадаємо, що жителі селища вносили до Немішаївської селищної ради офіційну пропозицію щодо вирішення цієї проблеми шляхом будівництва двох резервуарів чистої води, проте дана пропозиція була проігнорована керівництвом ОТГ.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168