Інтерв'ю з Петром Перевозником. Головне
Якщо ви з якихось причин не мали можливості переглянути останнє інтерв'ю з Петром Перевозником, то ось для вас коротка текстова "вижимка".

Питання про подальшу роботу Олександра Туржанського у комунальному підприємстві ОТГ, очевидно, вже вирішено. Скоріш за все, його планують залишити.
«Ми не можемо нічого сказати, поки не зробили аудитів, просто звільнити людину ми не можемо», - сказав Петро Перевозник, хоча раніше ситуацію з конфліктом інтересів називав ганебною.


Відсутність закладених у бюджет на 21-й рік коштів для ремонту Клавдіївської ЗОШ Перевозник пояснює відсутністю належного проекту. Проект про капітальний ремонт школи, який залишився у спадок від Клавдієво-Тарасівської селищної ради застарів.

«Це проектування ще 2012 року, ми потребуємо нове, адже воно вже не актуально. Потрібна кошторисна документація і експертиза. Тільки після цього можна подаватися у департамент будівництва», - запевняє Петро Перевозник. Наразі планується розробка нового проекту, на підставі якого фінансування може бути виділено шляхом проведення змін до бюджету або з видатків на відділ освіти.
Призначення старост заплановане на наступну сесію.
По Микуличам залишиться Олександр Гончаренко, а от по Клавдієво-Тарасовому та Пороскотню ситуація стає дедалі цікавішою. Перевозник, очевидно, змінив свою позицію щодо призначення старостою людини, яку підтримує громада. Нагадаємо, перед минулою сесією голова ОТГ висловив підтримку та довіру Павлу Федю, який на виборах депутатів до ради Немішаївської ОТГ отримав найбільший результат у громаді. Попри це, на сесії Петро Петрович висунув депутатам на розгляд "свою людину" Леоніда Маринича, на підтримку якого не знайшлося більшості. Кандидатуру Павла Федя так на голосування і не винесли. Тепер Перевозник заявляє, що знову переглядає кандидатів і ще остаточно не визначився бо з'явився ще один таємничий громадянин Лаховський. Що ж, з нетерпінням чекаємо сесії.

Говорячи, про питання щодо освітлення вулиць, Петро Перевозник сказав: «Зараз відповідальних електриків ми не маємо, постійно ремонтують випадкові люди. Зараз є така можливість, що призначать одну відповідальну особу, яка буде цим займатися».
У бюджеті на 2021-й рік закладено 700 тисяч гривень на заміну лампочок освітлення по всіх населених пунктах на світлодіодні.

Відео:
Автор: Ярослава Олексієнко
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168