"Добивали цеглиною по голові, коли він не міг захищатись та втрачав свідомість": роми влаштували Великоднє побоїще у Клавдієво-Тарсовому
У селищі Клавдієво-Тарасове, що за 40 кілометрів від Києва, роми влаштували жорстоку бійку з місцевими жителями.

Як стверджують учасники тих подій, членів їх сім'ї били пляшками та цеглою по голові, погрожували зарізати і спалити хату.
«Ми зі своєю родиною святкували Великдень, аж поки десь в 16:30 не почули з провулку галасну лайку та звуки ніби щось ламається і б'ється. Мій брат та племінник вирішили перевірити, що там відбувається і припинити це, зробивши їм зауваження. Але цигани (приблизно осіб 15—20), не бажавши навіть щось слухати, налетіли на моїх рідних з цеглинами, пляшками, палицями та почали їх бити. Хлопці почали тікати додому у двір, але цигани не зупинились і побігли за ними . Все це побоїще відбувалося прямо у нашому дворі. Та навіть у хаті дядьку влучила пляшка у голову, коли він перешкоджав проникненню їх до нашої оселі», - розповідає нашому виданню учасник подій Олексій Антоненко.

Крім того, за словами постраждалих, «під роздачу» від ромів потрапили навіть жінки та діти. Алісі Антоненко нападники ледь не зламали щелепу.

Зупинити бійку вдалося лише після того, як ромам повідомили про виклик поліції, яка, до слова, приїхала через 40 хвилин і лише по виклику лікарів швидкої допомоги. Олексій Антоненко стверджує, що на дзвінок за номером 102 ніхто не відповідав.

Правоохоронці прибули на місце, коли роми знаходились ще поблизу подвір'я постраждалої сім'ї, але нікого не затримали. Лише прийняли заяви та пояснення потерпілих. При цьому, зі сторони ромів в бік поліцейських теж лунали погрози та образи.
Заяво потерпілої в поліцію.
Відзначимо, що наші журналісти не вперше чують скарги на поведінку «табору» у провулку Веселий. Раніше жителька провулку Тетяна Д. розповідала нам, що її десятирічному онуку роми погрожували ножем.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168