Підрядник просить ще близько 2.3 млн гривень для завершення ремонту Немішаївської школи №1
Про це журналісту «360» розповів голова Немішаївської ОТГ Петро Перевозник.

«Забудовник написав нам листа, у зв'язку з тим, що подорожчали матеріали та електроенергія. Написав, щоб збільшити обсяг фінансування, ще більше 2 мільйонів, 2,3 мільйони, на скільки мені відомо», - повідомив очільник ради ОТГ.

Відео:
Таким чином загальна вартість ремонту може скаласти майже 21 мільйон гривень.

Перевозник каже, що, якщо термін виконання робіт не буде дотриманий, то селищна рада звернеться з відповідним листом до губернатора Київської області та, за необхідності, в прокуратуру. Згідно договору, термін виконная робіт завершується 31-го грудня. А зважаючи на етап ремонту, вже можна із впевненістю сказати, що ці сроки дотримані не будуть. При цьому, що буде у такому випадку із субвенцією на виконання ремонту - невідомо. Зазвичай невикористані до кінця року кошти від держави повертаються назад у бюджет. Водночас голова не виключає і відсторонення підрядника.
Етап виконання робіт по утепленню стін зі сторони подвір'я школи станом на 28.12.2021.
Фото: "360"


Будівельні експерти стверджують, що виконати роботи підряднику може завадити і температурний режим: клеючу суміш не можна використовувати у такий мороз.

Голова пообіцяв ініціювати аудит виконаних робіт, оскільки вся громада не дуже довіряє цьому забудовнику. Хоча раніше він висловлював думку, що відділ освіти обирав переможця тендеру на підставі якості виконання робіт.

Також Перевозник запевняє, що наперед гроші підряднику ніхто не платив.

Відповідальність за обрання виконавця робіт голова перекладає на відділ освіти, який очолює жителька Бородянки Олена Лазутіна. Нагадаємо, що у тендері на виконання ремонтних робіт у Немішаївському ЗЗСО№1 перемогла компанія ПП «Інженерно-будівельна торгівля», яка зробила найвищу серед усіх претендентів цінову пропозицію – на 2,7 мільйони більше, ніж найнижча пропозиція. При цьому ПП«Інжбудторг» має статутний капітал розміром 100 гривень та є фігурантом кримінальних справ щодо відмивання бюджетних коштів.

Запрошуємо Олену Лазутіну на інтерв'ю. Цікаво почути її пояснення.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168