ТОВ "Деко Люкс" прождовжує труїти жителів Клавдієво-Тарасового. Селищна рада знову бездіє
Як повідомляло "360", на деревообробному підприємстві ТОВ "Деко Люкс", що розташоване неподалік від Клавдіївської школи, за нашим зверненням була проведена позапланова перевірка Держекоінспекцією. У результаті підприємтву було здійснено припис про усунення недоліків та накладено адміністративне правопорушення.

Втім, як повідомили нам жителі домоволодінь, поблизу яких розташоване підприємство, проблема не тільки не зникла, а ще й погіршилась.
З словами жительки приватного сектору, що поряд з ТОВ "Деко Люкс", Тіни Завадської, через регулярні викиди у атмосферу речовини схожої на дрібну тирсу у її рідних почались проблеми з дихальними шляхами, а влітку на вулиці неможливо сушити речі.
Тіна Завадська
"Ми навіть проходили обстеження у лікарів, намагались знайти алерген, через який у батька почалася алергія. Але у лікарні розвели руками і сказали, що це може бути через цей пил", - каже Завадська у коментарі для "360".

Відзначимо, що "360" ще 8 лютого зверталось до ради Немішаївської ОТГ з проханням вжити заходів щодо проведення перевірки підприємства на предмет дотримання санітарних норм, але ні заходів, ні відповіді на наш запит ми так і не побачили.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168