Чим не закінчилась історія із Клавдіївською фабрикою ялинкових прикрас?
Як повідомляло 360, 4 грудня під час екскурсії на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас, відвідувач помітив у одному з виробничих цехів ялинкові прикраси з логотипом армії Росії та зафільмував даний факт. Після публікації відео, мережу сколихнув неабиякий резонанс – користувачі обурились виконанню замовлення країни-агресора та ще й з таким зображенням.

Не дивлячись на вибачення голови правління фабрики Павла Гукасова розміщеному у соціальній мережі Фейсбук, наступного дня на фабрику приїхали АТОвці, поліція, СБУ та журналісти.
На фото представник спілки ветеранів АТО (ліворуч), поліцейський та Павло Гукасов (праворуч)
Фото: 360 Новини
На вимогу ветеранів керівник підприємства надав їм залишки знищеної партії іграшок зі скандальним зображенням. Виявилося, що їх там було 75 штук.
АТОвці, не повірили у слова керівника, що замовник мав намір отримати таку маленьку партію та вимагали надати підтверджуючі документи, на що Гукасов надав їм специфікацію відповідного замовлення ялинкових іграшок у кількості 60 штук. Як стало відомо пізніше, у цеху знаходилось 75 іграшок через закладання запасу «на бій».

За словами Гукасова, всі замовлення з Росії формуються у один пакет. Через велику кількість замовлень у пакеті ця специфікація не отримала відповідного контролю та була запущена в роботу, але через скандал до фіналу так і не дійшла та була знищена.

Крім того, він запевнив, що усі замовлення з Росії фабрика отримує від єдиного контрагента. І дійсно, у Москві зареєстрована юридична особа під брендом Клавдіївської ялинкової фабрики. Судячи з того, що офіційно там зареєстровано лише два співробітники - це і є той самий офіс з прийому замовлень.
Поліція, що приїхала на виклик ветеранів у присутності представника СБУ провела у кабінеті керівника фабрики слідчі дії та вилучила залишки іграшок. Поки невідомо за якою статтею та що саме інкримінуватимуть власникам підприємства.

Але, очевидно, що на цьому питання не вичерпане. Інформація про подію набула такого розголосу, що дійшла до вищих державних кабінетів. І ось вже 6-го грудня голова Верховної Ради Дмитро Разумков у коментарі 5-му каналу заявив, що парламент поки не готовий впроваджувати законодавчі ініціативи щодо припинення торгово-економічних відносин з Росією, але, разом з тим, натякнув, що Рада національної безпеки та оборони має повноваження впроваджувати санкції проти фізичних та юридичних осіб.
У неділю, 6-го грудня, фабрика не працювала.
Слідкуємо за розвитком подій.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168