Боротьба за право нести світло у Немішаївській ОТГ
Як кандидати та депутати з сусідніх громад боролись за право обслуговувати освітлення вулиць у Немішаївській ОТГ, хто отримав перемогу та чи не заберуть її у нього.
8-го червня Немішаївською селищною радою було оголошено тендер сумою 800 тисяч гривень на послуги з технічного обслуговування та ремонту вуличного освітлення.
Джерело: сайт "Прозоро"
Заявки на участь у тендері подали два підприємства: ТОВ "Старелектро" та ТОВ «ТАНДЕМ ПТД». Виграла компанія ТОВ "Старелектро", запропонувавши селищній раді вартість виконання робіт на 100 гривень дешевше, ніж «ТАНДЕМ ПТД» та 32 тендерні документи проти 6 документів від«Тандему». Крім цього, відзначимо, що за роки існування «Старелектро» виконало державних замовлень на більше ніж 50 мільйонів гривень проти 1,1 мільйону гривень ТОВ «ТАНДЕМ ПТД». Але найцікавіше не це.
Найцікавіше, що керівником компанії ТОВ «Старелектро» є колишній депутат Ворзельської селищної ради та кандидат у депутати Бучанської міської ради на місцевих виборах 2020 року від партії «Слуга народу» Андрій Старушенко. Він не став частиною депутатського корпусу БМР через неподолання квотного бар'єру.
А конкуренцію у тендері на обслуговування вуличного освітлення у Немішаївській ОТГ йому намагалася зіставити діюча депутатка Бородянської селищної ради від партії «ЄС» Тетяна Пільник. Саме вона і є керівницею підприємства «ТАНДЕМ ПТД».
Тетяна Пільник, між іншим, є близькою подругою депутатки Київської обласної ради від тієї ж партії – Галини Єрко. На її сторінці у Фейсбук можна знайти багато спільних фото з Галиною.
Тетяна Пільник, Галина Єрко та Петро Перевозник на спільному фото під час святкування Дня Микулич.
Цікавим є й той факт, що аналогічний тендер вже було оголошено 5 квітня поточного року. Тоді єдиним учасником, що подав заявку у той же день встиг стати діючий переможець - ТОВ "Старелектро". Проте вже наступного дня тендер було відмінено, як вказано, через невідповідність вимогам, а саме – відсутність експертизи проектно-кошторисної документації.
Відзначимо, що факт проведення тендеру на обслуговування вуличного освітлення є позитивним, оскільки тепер за роботу ліхтарів відповідатиме організація. Петро Перевозник у інтерв'ю для «360» повідомляв про відповідні наміри ще 6 січня. З того часу з вуличним освітленням виникало чимало проблем, про які добре знають жителі громади.

Цікаво, яка доля спіткає цей тендер? Слідкуватимемо за ситуацією.
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168