Ідеологічний натхненник партії "Удар" Андрій Ніцой був спійманим п'яним за кермом
Публікуємо докази вживання алкоголю Андрієм Ніцоєм перед тим, як сісти за кермо автомобіля.
Наші пташки на хвості принесли нам фото, на якому Андрій за келихом дорогого віскі Jameson "засідає" у ресторані "Затишний Дім", широко відомому жителям Немішаївської ОТГ.

Разом з тим ми отримали у своє розпорядження рахунок столика Ніцоя, який свідчить, що ним було вжито 100 грамів віскі Jameson.
Крім того, пташки повідомили, що саме там він проводив переговори щодо неприпустимості відмови його потенційним зятем Дмитром Івахнюком від депутатського мандату, який Івахнюк отримав на місцевих виборах, отримавши аж 1 голос.

Після переговорів Ніцой у кращих традиціях політичних еліт, не дивлячись на вжитий щойно алкоголь, сів за кермо автомобіля та вирушив у дорогу.

Але так співпало, що буквально за декілька сотень метрів його зупинила поліція. Не дивлячись на те, що вміст алкоголю у організмі Ніцоя виявився 0,12 проміле при допустимій нормі 0,2 проміле, факт вживання алкоголю є зафіксований.

А норма 0,2 проміле впроваджена не для любителів випити за кермом, а для виключення необгрунтованого обвинувачення водіїв, у яких природній рівень алкоголю у крові завищений від народження. Наприклад, хворих діабетом або приймаючих спиртовмісні ліки.

Відео про подію:
Контакти:

E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168