Депутат Андрій Пасльон про землю та викиди "Клавдіївського ДЕЗу"(відео)
Викиди "Клавдіївського дослідно-експериментального заводу" (меблева фабрика) не становлять загрози здоров'ю жителів, а землею підприємство користується на праві актів постійного землекористування.

Про це "360" розповів депутат ради Немішаївської ОТГ Андрій Пасльон, який є співвласником підприємства. За його словами, чорний дим, який інколи виходить зі стін підприємства - наслідок випробувань котлів, що використовують альтернативні джерела енергії - тріска, опилки, щепа.

Саме виготовленням таких котлів і займається дане підприємство.

"Перед тим, як відправити, його треба протестувати. Іноді виходить так, що не все виходить з першого разу і воно починає диміти й чадіти. Ми його вимикаємо, перероблюємо, а потім тестуємо знову", - каже Пасльон.

За словами депутата, дані викиди не становлять загрози здоров'ю населення.
Нагадаємо, що жителі сусіднього приватного сектору обурені викидами чорного диму в бік їх будинків і навіть звертались до екологічної інспекції. Крім того, поспілкувались з Пасльоном про земельну ділянку, якою користується "Клавдіївський ДЕЗ".
Згідно кадастрової карти, земля під підприємством не має кадастрового номеру. Пасльон запевняє, що підприємство користується землею на праві актів постійного користування.

Відео:
Контакти:
E-mail: 360.novosti@gmail.com
Телефон: +38093 072 63 30, +380688675168